Recenze našich zákazníků


Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERDavid Šmíd 10.07. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Dobrý den, velice chválím přístup paní Moniky na pobočce v Nové Bělé. Velice se mi líbí její profesionální přístup a kvalita odvedené práce. Važte si takových zaměstnanců, kteří zvyšují bonitu Vaší společnosti. Ostatní zaměstnavatelé by Vám mohli jen závidět. Už nikdy nenakoupím květiny u nikoho jiného než u paní Moniky a Vaší společnosti. Všem budu doporučovat Vaší společnost a hlavně lidský a profesionální přístup p. Moniky. Troufám si tvrdit, že patřím k velmi dobrým zákazníkům Vaši společnosti, jen tak dále.

I-KVĚTINY

Moc děkujeme za hezkou recenzi, paní Monice i nám udělala velkou radost a těšíme se na každou květinu, kterou pro Vás budeme moci uvázat :-)

Vendula 26.06. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Velice děkuji za super službu, komunikaci a přesnost dodávky. Kytka byla pro 90ti letou babičku, které udělala nesmírnou radost. Moc děkuji a vřele Vaše služby doporučuji!!!

????????????
I-KVĚTINY

Děkujeme, moc nás těší, že jsme květinou udělali babičce radost :-)

Jana U. 26.06. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Veškeré svatební květiny jsem řešila ve Frýdku a Šárku Jonášovou mohu jen vřele doporučit. Úžasná domluva,vynikající cena ale hlavně květiny přesně dle mých představ. Já jako nevěsta jsem byla velmi nadšená a maminky si také květiny moc pochvalovaly. Moc Vám děkuji ♥️

I-KVĚTINY

Děkujeme, jsme moc rádi, že se Vám květiny líbily a v manželství přejeme hodně štěstí a lásky :-)

Michaela 22.06. 2020 zobrazit podrobnosti

Před měsícem jsem kupovala květinu pro dceru k 20 narozeninám byla opravdu krásná a vydržela. Proto jsem se rozhodla pro další nákup, tentokrát pro nadřízenou. Bohužel tentokrát jsem zklamaná. Musela jsem část vyhodit .

I-KVĚTINY

To nás velmi mrzí, na kvalitě květin si velmi zakládáme. Pokud b se náhodou situace někdy opakovala (věříme, že nebude) zavolejte rovnou na číslo uvedené na webu a vše okamžitě vyřešíme.

Aleš 12.06. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Kvalitní služba, rychlost a komunikace. Kytice krásná a čerstvá, ještě po 14 dnech vypadá hezky.

Doporučuji
I-KVĚTINY

To jsme moc rádi, děkujeme.

Mapa rozvozu

Rozvážíme květiny v Bohumínu. Na mapě si můžete ověřit, zda jezdíme i k Vám. Pro dopravu mimo oblast rozvozu nás kontaktujte a společně doručení můžeme naplánovat.

Ověřit rozvoz    Spojte se s námi

    Sledujte nás na sociálních sítích, jsme na facebooku a instagramu

    Rozvoz květin

    Z nabídky vyberte město doručení. V Ostravě a blízkém okolí rozvážíme zdarma! Doručení do oranžových oblastí na mapě je zpoplatněno částkou 95,-

    Ostrava Zavřít